ABOUT MKW

Grupę firm pod nazwą MKW Budownictwo tworzą firmy MKW Budownictwo Sp. z o.o. oraz
MKW Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, które nie tylko ściśle ze sobą współpracują, ale również wzajemnie się wspierają, aby oferowane usługi pozostawały na najwyższym poziomie dla pełnego zadowolenia klientów.

Działalność MKW Budownictwo jest rozwinięciem działalności Prezesa Zarządu, Pana Marka Kozów, który nieprzerwanie od 1999 r. prowadzi działalność pod nazwą Projektowanie Nadzory Wykonawstwo Budowlane Kozów Marek, a rozszerzony zakres usług wymagał zdecydowanych zmian, czego efektem jest grupa MKW Budownictwo.

Dlatego patrząc na okres działalności firmy MKW Budownictwo nie należy patrzeć jedynie na okres od 2010 r., kiedy to firma formalnie powstała, a na minimum ostatnie 18 lat nieprzerwanej działalności na rynku budownictwa, podczas których były budowane relacje inwestorskie, zdobywane doświadczenie i niezbędna wiedza, budowane zaufanie klientów oraz nieskazitelna opinia.

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów, chcielibyśmy Państwu na tej skromnej stronie przedstawić ostatnie kilka lat działalności MKW Budownictwo oraz pochwalić się osiągnięciami, aby przybliżyć Państwu zakres naszej działalności i oferowanych usług, co mamy nadzieję zaowocuje współpracą przy realizacji kolejnych inwestycji.